Historia firmy

NajlepszeButy – historia

Nasza firma ma charakter rodzinny. Działalności rozpoczęliśmy 2 pokolenia wcześniej. W latach 50. zajmowaliśmy się produkcją obuwia. Po latach przedsiębiorstwo przejęła druga generacja, która w 1968 roku założyła firmę handlową. Od tego czasu, prócz produkcji, zaczęliśmy zajmować się także sprzedażą detaliczną.

Z czasem poświęciliśmy się tylko tego rodzaju działalności, w której nieustannie działamy i się rozwijamy. Nasz pierwszy sklep stacjonarny powstał w 2001 roku. Dzięki naszym ciągłym staraniom i zadowoleniu klientów sukcesywnie otwieraliśmy kolejne punkty w różnych miastach w Polsce. Doba Internetu pozwoliła na dalszy rozwój rodzinnej firmy. Najmłodsze pokolenie, które również ma zaszczepione zamiłowanie do butów, postanowiło zrobić krok naprzód. W 2005 roku rozpoczęliśmy sprzedaż internetową, którą zajmujemy się do dziś.

Dzięki znajomości rynku obuwniczego i jednoczesnemu zachowaniu rodzinnej tradycji firma wciąż się rozwijała i sukcesywnie otwierała sklepy internetowe- najpierw w 2011, a następnie w 2016 roku. NajlepszeButy są najmłodszym odłamem, który, podobnie jak dotychczas istniejące sklepy, zajmuje się sprzedażą tylko obuwia wysokiej jakości. Naszym celem jest skupienie się na kilkunastu konkretnych, znanych na rynku markach, takich jak np. Maciejka, Carinii, Marshall, Bravo Moda, Sala, J.Wolski, Neścior czy Karino i sprzedaż ich butów w dobrych cenach.

Buty to całe nasze życie. Można wręcz powiedzieć, że buty mamy we krwi. Dlatego też chcemy się rozwijać i jednocześnie stworzyć dla Państwa miejsce, gdzie będziecie mogli kupować swoje wymarzone obuwie z czystą przyjemnością oraz gwarancją najwyższej jakości. Chcemy dzielić się naszą miłością do butów i mamy nadzieję, że nasza różnorodna oferta spełni Państwa oczekiwania.